Knauf Insulation


 
 

Yalıtım sektöründe 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Knauf Insulation, dünyanın en hızlı büyüyen ve saygı duyulan yalıtım malzemeleri üreticisinden biridir. Günümüzde, mineral yün üretiminde bir dünya devi haline gelen Knauf Insulation, 35’in üzerinde ülkede 40’tan fazla üretim tesisi ile faaliyetini sürdürmektedir. 
 
Yapılarda, yangına dayanımı yüksek, termal ve akustik yalıtım sağlayan ürünleri tüketiciye yüksek kalite standartlarında ve çevereye duyarlı üretim koşullarında sunarak büyümesini hızla ivmelendirmektedir. Dünya üzerinde 5.500’ün üzerinde çalışanı ile daha verimli bir enerji tüketimi ve sürdürülebilir bir yaşam için, tüm yapılara ve endüstriyel uygulamalara yalıtım çözümleri üretmektedir.
 

Knauf Insulation olarak verimli enerji tüketiminin önemini bilmekteyiz ve sürdürelebilir enerji tasarrufunu tüketicilere sunmaktayız. Dünya enerji tüketiminin %40’ı yapılarda tüketilmektedir ve gelinen nokta enerji tasarrufunu dünyanın en önemli gündem maddelerinden biri haline getirmiştir. Unutulmamalıdır ki, en temiz ve ekonomik enerji, tasarruf edilen enerjidir. 
 
Günümüzde çevresel ve ekonomik şartlar, enerji tasarrufunu kaçınılmaz hale getirmiştir ve yeni nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak bizlerin görevidir. Knauf Insulation olarak, bu görevin bilincindeyiz ve günümüz tüketicilerine termal ve akustik yalıtımında kalıcı çözümler sunuyoruz.